Mało prawdopodobne plotki na temat iPhone’a 8

Mało prawdopodobne plotki na temat iPhone’a 8

0

Dotąd wiele opublikowanych plotek treścią nawiązujących do tegorocznych modeli iPhone’a jest ze sobą zbieżnych w wielu aspektach związanych ze stroną wizualną smartfona. Pojawiła się jednak nota, która odbiega od utartego już schematu.

Za jej publikacją stoi serwis iDropNews, który powołuje się na sprawdzone źródła, a dokładnie na informacje pochodzące od jednego z pracowników fabryki Foxconn. Osoba ta rzekomo widziała na własne oczy finalną wersję prototypu flagowej odsłony iPhone’a, który ostatecznie przyjmie nazwę Edition.

Urządzenie będzie wyposażone w lekko zaokrąglony ekran o przekątnej 5,8 cala. Firma zaimplementuje w niego przycisk Home, co przełoży się na minimalizację ramek wokół wyświetlacza. Co ciekawe czytnik Touch ID nie zostanie wbudowany w dotykową powierzchnię. Ma on pojawić się fizycznie w tylnej części obudowy tuż obok podwójnego obiektywu głównej kamery. Ta ostatnia ma być umieszczona wertykalnie.

Uplasowanie jednego obiektywu pod drugim ma mieć istotne znaczenie z punktu widzenia technologii rozszerzonej rzeczywistości, w którą zastanie wyposażony flagowy model iPhone’a.

Ciężko zdiagnozować ile prawdy jest w tych doniesieniach, a więc czy nie są one jedynie wymysłem redaktorów wspomnianego serwisu. Faktem jest jednak, że Apple w tym roku przedstawi urządzenie, które wizualnie różnić się będzie od konstrukcji towarzyszącej iPhone’om od lat. Część plotek sugeruje nawet, iż w związku z przypadającym w tym roku jubileuszem 10 lat istnienia smartfona na rynku Apple wróci designem do bryły pierwszego modelu iPhone’a.

Źródło: iDropNews

 

Mało prawdopodobne plotki na temat iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *