Apple Watch 3 niezależny od iPhone’a

Apple Watch 3 niezależny od iPhone’a

0

Zgodnie z treścią wielu plotek jeszcze w tym roku doczekamy się trzeciej odsłony jabłkowego zegarka. Zdaniem wielu analityków urządzenie to wreszcie będzie mniej zależne od iPhone’a. Podobnych informacji dostarcza najnowszy z raportów.

Za jego publikacją stoi analityk Christopher Rolland, który twierdzi, że w trzecią generację Apple Watch’a kalifornijska firma zaimplementuje slot na kartę SIM i wsparcie dla łączności LTE. Dzięki temu urządzenie będzie w stanie niezależnie od smartfona wysłać wiadomość tekstową lub nawiązać połączenie telefoniczne.

Problemem jednak jest akumulator, który w tak małym urządzeniu uzbrojonym w dodatkowe moduły będzie posiadał krótką żywotność. Zdaniem analityka Apple może wykorzystać do połączeń protokół CAT-M1, czyli odpowiednik LTE dedykowany bardzo małym urządzeniom. Takie rozwiązanie charakteryzuje się również małym poborem energii.

Ostatnie plotki sugerują, że kolejna generacja Apple Watch’a pojawi się już we wrześniu tego roku. Zegarek ma zadebiutować wraz z nowymi modelami iPhone’a.

Źródło: Barrons

 

Apple Watch 3 niezależny od iPhone’a

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *