Logitech wprowadza nowe myszy i klawiatury „Zaprojektowane dla komputerów Mac”
0

Logitech wprowadza nowe myszy i klawiatury „Zaprojektowane dla komputerów Mac”

0

Logitech wprowadza dziś nową markę „Designed for Mac”, prezentującą gamę klawiatur i myszy przeznaczonych dla użytkowników Apple.

Obejmuje to nową klawiaturę MX Mechanical Mini for Mac z niskoprofilowymi przełącznikami dotykowymi. Posiada także podświetlenie aktywowane czujnikiem zbliżeniowym i jest dostępna w wykończeniu Space Grey i Pale Grey. MX Mechanical Mini ładuje się przez USB-C. W sprzedaży jest również dopasowana kolorystycznie mysz MX Master 3S. Śledzi dane wprowadzane przez użytkownika z rozdzielczością do 8000 DPI z satysfakcjonującym, ale cichym mechanizmem klikania. Podobnie jak klawiatura, ładuje się również przez USB-C. Logitech wypuszcza również nową pionową mysz „Lift”. Kąt 57 stopni zapewnia naturalną pozycję uścisku dłoni, wywierając mniejszy nacisk na nadgarstek podczas pracy. Wytrzymuje do dwóch lat na jednej baterii AA. Widzimy także nową jagodową kolorystykę swojej okrągłej klawiatury K380.

Klawiatury mają układy kompatybilne z komputerami Mac, takie jak „command” i „option”. Jednak rzędy klawiszy funkcyjnych nie mają skrótu do otwierania Mission Control. Opcjonalnego narzędzia Logi Options+ można jednak użyć do zmiany mapowania klawiszy zgodnie z preferencjami użytkownika.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *