Logitech Wireless Solar Keyboard K750 for Mac
0

Logitech Wireless Solar Keyboard K750 for Mac

0

Logtech Wireless Solar Keyboard 20K750 for MacFirma Logitech wprowadza do sprzedaży klawiaturę Logitech Wireless Solar Keyboard K750 przeznaczoną dla komputerów Mac. Obudowa będzie dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.

Dostępna w pięciu kolorach Logitech Wireless Solar Keyboard K750 for Mac jest zasilana energią świetlną. Urządzenie ładuje się automatycznie, kiedy znajdzie się w zasięgu źródła światła, niezależnie od tego czy będą to promienie słoneczne czy sztuczne oświetlenie. Naładowana klawiatura może działać nawet do trzech miesięcy w zupełnych ciemnościach. Dodatkowo specjalna aplikacja pozwala stale monitorować poziom baterii oraz informuje, czy natężenie oświetlenia jest wystarczające do ładowania akumulatora.

Klawiatura K750 została skonstruowana, aby wywoływać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne: przy jej produkcji wykorzystano tylko przyjazne środowisku materiały, a opakowanie w pełni można poddać recyklingowi. Logitech Wireless Keyboard to pełno wymiarowa klawiatura z padem numerycznym wzbogacona o układ zaprojektowany specjalnie z myślą o użytkownikach komputerów Mac.

Logitech Wireless Solar Keyboard K750 for Mac została wyposażona w bezprzewodowe łącze 2,4 GHz, aby całkowicie wyeliminować wszelkie opóźnienia i zakłócenia. Klawiatura łączy się z komputerem przez mały odbiornik typu plug-and?forget Logitech Unifying, dzięki któremu urządzenie jest zawsze gotowe do pracy.

Logitech Wireless Keyboard K750 for Mac będzie dostępna w sklepie internetowym Logitech oraz w wybranych krajach w sierpniu br. w sugerowanej cenie detalicznej 319,99 PLN. Dostępne kolory oraz więcej informacji na temat klawiatury znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *