Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Koniec zapominania o lekach z aplikacją MyTherapy! Przypomnienia i wiele więcej
Koniec zapominania o lekach z aplikacją MyTherapy! Przypomnienia i wiele więcej

Koniec zapominania o lekach z aplikacją MyTherapy! Przypomnienia i wiele więcej

0

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj opowiem Wam o bardzo ciekawej aplikacji z App Store, którą jest MyTherapy. Dzięki niej nigdy nie zapomnicie o wzięciu leków, ale to nie jest jej jedyna zaleta. Jeżeli zainteresowałem Was wystarczająco, to zapraszam do lektury poniżej.

Koniec zapominania o lekach z aplikacją MyTherapy! Przypomnienia i wiele więcej

MyTherapy to aplikacja, która spadła mi z nieba. Trudno opisać mi gorszy ból psychiczny niż ten, gdy muszę przeanalizować cały poranek lub wieczór tylko po to, aby przypomnieć sobie, czy aby na pewno wziąłem leki. Wiem, że można liczyć „na listku” lub wsadzać je do specjalnego pojemniczka, ale cóż – w biegu wszystko wygląda inaczej, z czego część z Was na pewno dobrze zdaje sobie sprawę. Dzięki temu programowi nie zapominam już o tym, bo po prostu dodaję godzinę i nazwę leku, a cała reszta dzieje się sama. Jak napisałem jednak w opisie, to nie jedyna funkcja, a tym samym zaleta tej aplikacji. O tym opowiem niżej – zerknijcie też na zrzuty ekranu, które przygotowałem.

Do dyspozycji macie mały kalendarz, gdzie widzicie, ile leków musicie wziąć. Możecie dodać swoich najbliższych do zespołu, aby pomagać sobie wzajemnie w leczeniu, a poza lekami do bazy dodacie także pomiary, badania laboratoryjne, aktywność, a także kontrolę objawów. Tego jest naprawdę sporo – wszystko sprawia, że możecie w pełni mieć podgląd na Wasz stan zdrowia. Pamiętajcie jednak, że żadna aplikacja nie zastąpi lekarza. Może być ona jednak niezłą pomocą, aby, jak to opisałem już wyżej, nie zapominać o wzięciu tabletek, zastrzyków (i tak dalej), a także o zapisaniu wyników badań w razie ich zgubienia.

To już jednak wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że aplikacja MyTherapy zagości na Waszych telefonach i innych urządzeniach z iOS. Czeka na Was, standardowo, za darmo w App Store. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

Koniec zapominania o lekach z aplikacją MyTherapy! Przypomnienia i wiele więcej

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.