Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Wirtualny dziennik uczuć za darmo z App Store – Daylio!
Wirtualny dziennik uczuć za darmo z App Store – Daylio!

Wirtualny dziennik uczuć za darmo z App Store – Daylio!

0

Cześć Wam! Cieszę się, że tu ze mną jesteście. Przed Wami bardzo ciekawa aplikacja, która nazywa się Daylio i jest dostępna za darmo w App Store. Może odpowiadać fizycznej wersji dziennika uczuć. W tej jednak wszystko odbędzie się bez potrzeby pisania, a więc używania jakichkolwiek słów. Zainteresowałem Was wystarczająco? W takim razie czytajcie dalej!

Wirtualny dziennik uczuć za darmo z App Store – Daylio!

Daylio to darmowy dziennik uczuć, który pozwala, jak zresztą mówi opis, wprowadzać do aplikacji swój nastrój. Jako pierwszy wpis musicie wybrać emotkę, która odzwierciedla Wasz mood. Dalej podzielicie się z aplikacją tym, co dzisiaj jedliście, co robiliście, ile spaliście i tak dalej. Możecie ustawić także cel, do którego będziecie dążyć – spokojnie, aplikacja sama zadba o to, abyście o tym nie zapomnieli. Co jakiś czas będzie wysyłać do Was powiadomienia – musicie jej tylko na to zezwolić. Na wszystko macie podgląd w zakładce Statystyki. Ona jednak odblokuje się dopiero wtedy, gdy zdobędzie nieco więcej danych niż kilka pierwszych dni – dlaczego? Po to, aby dać Wam jak najlepszy rzut oka na Wasze samopoczucie. Odpowie na pytania w stylu – od czego zależy, że jest Wam dobrze, a od czego, że źle. Fajnie, czyż nie?

Na zrzutach ekranu widać interfejs i menu główne aplikacji. Moim zdaniem wygląda świetnie i naprawdę pasuje do stylu iOS. Program nagradza nas za wykonywane opisy dnia za pomocą osiągnięć, a także liczy serię dni, przez ile wprowadzamy do niego dane. Ma to być forma motywacji – i przyznam szczerze, że działa to świetnie! Ustawicie także czas, w którym przychodzić będą przypomnienia, zmienicie kolory zakładek, a także ich nazwy (przydatne jest to przykładowo wtedy, gdy zaznaczacie codziennie to, co jecie, a zakładki nie odzwierciedlają Waszego jadłospisu). To po prostu bardzo, bardzo obszerny dziennik uczuć, który polecam szczególnie tym, co chcą zmienić coś w swoim życiu na lepsze.

To już jednak wszystko na dzisiaj. Dziękuję Wam bardzo za lekturę, trzymajcie się ciepło. Do zobaczenia, pa!

Wirtualny dziennik uczuć za darmo z App Store – Daylio!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.