Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Going. Bilety na eventy w Twoim mieście!
Going. Bilety na eventy w Twoim mieście!

Going. Bilety na eventy w Twoim mieście!

0

Hej wszystkim! Przed Wami artykuł na temat aplikacji Going. Z racji, że wiele miejsc może znowu zostać otwartych, uważam, że warto się nią zainteresować. Jak działa, co oferuje i komu przyda się najbardziej? Na te pytania i więcej odpowiem niżej. Uwaga – artykuł, jak zawsze, nie jest sponsorowany. Możecie więc zaufać mojej opinii. To co, zaczynamy? Zapraszam serdecznie do lektury!

Going. Bilety na eventy w Twoim mieście!

Going. (tak, z kropką na końcu) pozwala Wam za przegląd oraz zakup biletów na przeróżne wydarzenia w wielu miastach. Bez problemu wejdziecie na koncert czy inny event tylko z telefonem, gdyż tam, a konkretniej w aplikacji, znajdują się wszystkie informacje potrzebne do wejścia. To coś świetnego i uwierzcie mi – bardzo ułatwiającego życie każdego z nas. Korzystałem z Going. już wiele razy i muszę przyznać, że nigdy nie zdarzyło mi się, aby ktoś nie wpuścił mnie do środka. Wystarczy kod, który posłuży Wam za bilet. To wszystko!

Lubię sobie planować wypady z tym programem, gdyż z wyprzedzeniem wiem, co fajnego dzieje się w danym mieście. Jeżeli wiem, że na weekend będę w mieście rodzinnym, a mam ochotę spotkać się ze znajomymi – odpalam apkę i wybieramy coś razem. Wiele wydarzeń jest też za darmo, więc naprawdę warto spróbować – szczególnie, gdy nigdy nie mieliście do czynienia z tą aplikacją wcześniej. Koniecznie rzućcie okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem.

Interfejs aplikacji, jak zresztą widać, jest naprawdę przyjemny i prosty w obsłudze. Nie zgubicie się – nie ma tu ukrytych zakładek. Wszystko znajdziecie na dolnym pasku menu. W odpowiedniej macie dostęp do Waszych biletów, także tych z przeszłości, dzięki czemu możecie powspominać dawne wydarzenia. To jednak już wszystko, co dla Was przygotowałem. Standardowo dziękuję Wam bardzo za lekturę i zapraszam do przeczytania pozostałych artykułów mojego autorstwa na stronie. Do zobaczenia, trzymajcie się. Pa!

Going. Bilety na eventy w Twoim mieście!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *