Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #79 Aplikacja tygodnia – Curious Cat. Rozwijaj swoją platformę!
#79 Aplikacja tygodnia – Curious Cat. Rozwijaj swoją platformę!

#79 Aplikacja tygodnia – Curious Cat. Rozwijaj swoją platformę!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii “aplikacja tygodnia”. Postanowiłem, że dzisiaj przestawię Wam taki program, który umożliwia rozwój swojej platformy w dosyć nietypowy sposób. Zainteresowałem Was wystarczająco? Jeżeli tak, to w takim razie zapraszam do lektury!

#79 Aplikacja tygodnia – Curious Cat. Rozwijaj swoją platformę!

Curious Cat, czyli tak naprawdę Ciekawskie Kocisko (okej, to tłumaczenie brzmi źle…) to aplikacja, która umożliwia Waszym fanom czy obserwującym na zadawanie pytań. Możecie na nie odpowiadać i wrzucać je na jakąkolwiek platformę, jednak najlepiej przyjęło się to na Twitterze. Wystarczy skopiować łącze do Waszego Bio, czyli opisu… I już, gotowe! Od Was jednak zależy czy chcecie, aby mogły być zadawane anonimowo czy nie. To bardzo ważne – musicie się bowiem spodziewać wielu nieprzyjemności, jeżeli jesteście rozpoznawalni w Internecie. O tym jednak niżej. Zerknijcie najpierw na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem. Świetnie ukazują prosty interfejs aplikacji. Widzimy się zaraz!

Okej. Wracając – o jakich nieprzyjemnościach mówię? Mam na myśli to, że osoby widząc napis “zadaj pytanie anonimowo”, nie myśląc wiele, postanawiają wyżalić się w niekoniecznie miły sposób lub po prostu wyzywać bez uprzedzeń. To jednak niestety łączy się z udzielaniem w mediach społecznościowych. Pomimo tego, że wiele osób nas wspiera, znajdą się również takie, a nawet cała masa, które będą tego zazdrościć i z ogromną przyjemnością pisać obelgi. Od Was zależy więc wybór – albo włączycie opcję zadawania pytań anonimowo, bo Was to “nie rusza”, albo zainteresujecie się opcją z potrzebą posiadania konta, aby je zadać.

Na stronie główniej możecie znaleźć przeróżne, obce konta. Warto obserwować innych twórców, aby dowiedzieć się kilka ciekawostek o ich życiu. Curious Cat to także świetny sposób, aby lepiej poznać swojego idola lub znajomych z sieci. To już jednak wszystko na dzisiaj. Dziękuję Wam bardzo za lekturę – zapraszam na pozostałe odcinki z serii “aplikacja tygodnia”. Trzymajcie się ciepło. Do zobaczenia już niedługo, pa!

#79 Aplikacja tygodnia – Curious Cat. Rozwijaj swoją platformę!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/