Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #78 Aplikacja tygodnia – CapCut. Zrób trend z TikToka!
#78 Aplikacja tygodnia – CapCut. Zrób trend z TikToka!

#78 Aplikacja tygodnia – CapCut. Zrób trend z TikToka!

0

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj w odcinku “aplikacji tygodnia” zajmę się opisem apki CapCut, która pozwoli Wam stworzyć filmik z filtrem, a raczej animacją, która nadal jest trendem na TikToku. To co, zaczynamy? Zapraszam do lektury!

#78 Aplikacja tygodnia – CapCut. Zrób trend z TikToka!

CapCut to świetny edytor wideo, który umożliwia naprawdę fajną edycję filmików i zdjęć. Opcji jest cała masa, a główne z nich to: edycja audio, obrazu i filmu, dodanie tekstu, naklejek, warstw, efektów, na których teraz się zatrzymamy. Dostępnych jest ich cała masa, w tym wiele błyszczących i takich, które nakładają efekt makijażu. To jednak nie wszystko, spokojnie. Znajdziecie także wiele interesujących filtrów, zmienicie format wideo na taki, który wstawicie na TikToka lub YouTube i dodacie animacje, w tym tę, która jest w tytule tego artykułu.

Chyba pierwszy rzut oka wystarczy, aby zrozumieć o co chodzi. Nie ma ten trend jakiejś konkretnej nazwy, jednak jest on podłożony pod audio piosenki SugarCrash! wykonawcy ElyOtto. Wystarczy odpalić zakładkę animacje i wybrać ten, który najbardziej Wam odpowiada. W moim przypadku modelką jest oczywiście kotka, ale możecie wstawić tam dowolne filmy i zdjęcia. Dostępnych jest kilka motywów, a więc znajdziecie coś dla siebie. To tak naprawdę wszystko – jak widzicie, wykonanie jest naprawdę proste i szybkie, gdyż ogranicza się do pobrania CapCut. Jeżeli jednak trudziliście się, aby znaleźć sposób na jego wykonanie i instalowaliście już profesjonalne oprogramowania lub przeszukiwaliście App Store pod każdym kątem – cóż, nie ma za co! Wasz problem został rozwiązany.

To już wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałem. Mam nadzieję, że zachęciłem do instalacji CapCut nawet tych, dla których priorytetem nie jest zrobienie trendu panującego od pewnego czasu na TikToku. Ma ona bowiem wiele innych funkcji, które są typowe dla aplikacji-edytorów wideo. Widzimy się już niedługo w kolejnym odcinku “aplikacji tygodnia”. Trzymajcie się ciepło, pa!

#78 Aplikacja tygodnia – CapCut. Zrób trend z TikToka!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/