Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Microsoft Math Solver, czyli kalkulator na wyższym poziomie… Prosto z App Store!
Microsoft Math Solver, czyli kalkulator na wyższym poziomie… Prosto z App Store!

Microsoft Math Solver, czyli kalkulator na wyższym poziomie… Prosto z App Store!

0

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj omówię dla Was niezwykle ciekawą aplikację z App Store, która pozwoli Wam odetchnąć z ulgą przy ciężkich zadaniach z działaniami matematycznymi. Niezależnie od tego, czy jesteście na studiach czy nadal w szkole – bez dwóch zdań Wam się przyda. To co, zaczynamy? Zapraszam do lektury!

Microsoft Math Solver, czyli kalkulator na wyższym poziomie… Prosto z App Store!

Microsoft Math Solver to nic innego jak Photomath 2.0. Moim zdaniem jest jednak o wiele lepszy od wspomnianego przeze mnie wyżej programu, gdyż bardzo dokładnie omawia wykonane zadania, a zdjęcie naprawdę nie musi być idealnej jakości, aby wszystko zeskanować. Do dyspozycji mamy kilka szablonów, aby przed pracą zrozumieć działanie apki. Nie ukrywam jednak, że jest niezwykle prosta w obsłudze, co (mam szczerą nadzieję) widać na zrzutach ekranu, które dla Was przygotowałem. Zerknijcie na nie i czytajcie dalej!

Możemy korzystać z typowego kalkulatora, z formy aparatu (czyli robienie zdjęć – dokładnie tak, jak w Photomath, o którym również mogliście przeczytać na applemobile.pl w “aplikacji tygodnia”), a także z funkcji rysowania. To świetna rzecz, gdyż wystarczy nabazgrolić to, co chcecie obliczyć, i już! Gotowe. Możecie także dodać ważne dla Was działania do zakładek, aby nie zgubić ich i wrócić wtedy, gdy będzie to konieczne. Dodatkowo lubię też historię, gdyż niestety, ale zdarzy mi się wyjść z apki podczas szybkiego wpisywania liczb. Moim ulubionym elementem programu jest jednak obecność quizów, które potrafią sprawdzić Was z danego zakresu materiału. Zainteresowałem Was wystarczająco?

Koniecznie dajcie znać co sądzicie o tej aplikacji. To już bowiem koniec tego artykułu. Tak, jak jednak zawsze – czekam na Wasze komentarze niżej. Polecam Wam zapoznać się z odcinkami “aplikacji tygodnia”, które zostały przeze mnie nadrobione w ostatnim czasie. Zestawienia z App Store także na Was czekają. Widzimy się już niedługo, hejka!

Microsoft Math Solver, czyli kalkulator na wyższym poziomie… Prosto z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/