Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Aplikacje prosto z App Store, które zastąpią papierowe listy zakupów!
Aplikacje prosto z App Store, które zastąpią papierowe listy zakupów!

Aplikacje prosto z App Store, które zastąpią papierowe listy zakupów!

0

Hej, hej! Nie oszukujmy się – kto z Was nadal korzysta z papierowych list zakupów? Odchodzą one “do lamusa”, czyż nie? Uważam, że warto zainteresować się dzisiejszymi aplikacjami, które dla Was przygotowałem. Z pewnością zostaną z Wami na dłużej. To co, zaczynamy?

Listonic

Postanowiłem, że w tym zestawieniu ułożę aplikacje w taki sposób, aby na początku znajdowała się ta najprostsza (co nie oznacza że najgorsza, o czym się zresztą zaraz przekonacie), a na końcu najbardziej rozwinięta. Zaczynamy więc od Listonic, które skradło moje serce. To bardzo łatwa w obsłudze apka, wystarczy wpisać daną frazę i otrzymamy rekomendacje, które możemy dodać do naszej listy zakupów. Można zmieniać ich nazwy i udostępniać je znajomym, jeżeli założymy darmowe konto. Czad!

Artykułów do wyboru jest cała masa, więc na spokojnie możecie wybrać się na większe zakupy z użyciem tego programu. Lubię go, gdyż wszystko przypomina listę przypomnień z aplikacji Przypomnienia od Apple. Co o nim sądzicie? Ja uważam, że powinniście wykorzystać Listonic “w akcji”. Jeżeli spodoba Wam się bardziej, możecie dokupić dożywotnią lub miesięczną wersję premium, która całkowicie niweluje reklamy. To jednak dodatkowa funkcja, gdyż naprawdę nie są one irytujące. Polecam!

Blix

Każdy z nas chce kupować szybko i tanio. Choć wielu z nas lubi zakupy… To nie przepadamy zbytnio za tymi spożywczymi, bo chodzenia jest dużo, a i tak często trzeba się potem wrócić po jakiś produkt. W tym wszystkim pomoże Blix, które proponuje nam dodanie najpopularniejszych produktów do swojej listy, a następnie możemy je bez problemu odznaczać. Co fajne – widzimy też sklepy, w których kupimy daną rzecz najtaniej. To dzięki gazetkom, które możemy także przeglądać w aplikacji.

Jak więc widzicie – program stawia na to, abyście zupełnie porzucili papier i jego marnowanie, gdyż wszystko możecie zrobić właśnie tutaj i mieć to zawsze przy sobie. Ja osobiście bardzo takie podejście cenię. Interfejs jest niezwykle wygodny i bardzo łatwy w obsłudze, co pozwoli Wam na szybkie zaplanowanie zakupów. Warto dodawać często odwiedzane przez siebie sklepy do ulubionych, aby otrzymywać powiadomienia o promocjach, które zbliżają się wielkimi krokami. Wszystko to zresztą zobaczycie na zrzutach ekranu, które dla Was przygotowałem. Mam nadzieję, że skorzystacie z Blix. To naprawdę świetna apka, której warto dać szansę.

Bring!

Bring! to aplikacja bliźniaczo podobna do Blix, ale… Jest ona moim zdaniem nieco bardziej wyjątkowa. Wiadomo, że każdy z nas ma swoje ulubione aplikacje, i ta jest właśnie jedną z tych, z którymi nie rozstaję się na swoim smartfonie. Im więcej korzystacie z tego programu, tym lepiej rozumie on Wasze potrzeby i będzie przypominał o uzupełnieniu artykułów spożywczych. Jeżeli wykryje, że kupujecie mleko co 3 dni, a nie byliście na zakupach od dwóch, będzie oznaczał je coraz mocniejszym, ciemniejszym kolorem, co oznacza, że prawdopodobnie jest ono blisko wykończenia. Spokojnie, apka nie wykorzystuje Waszych danych. Po prostu sami, dobrowolnie wprowadzacie ją do Waszego życia, gdy dodajecie dany produkt do listy, a następnie oznajmujecie, że go zakupiliście. Fajnie!

Program zachęca do założenia darmowego konta, dzięki któremu wszystkie Wasze listy będą w jednym miejscu i nic z niego nie zniknie. To dzięki chmurze, a wszystko ułatwi Wam fakt, że możecie je szybciej przygotowywać na komputerze (dodając produkty do swoich list, które swoją drogą możecie zapisywać, aby pamiętać o konkretnych produktach, które muszą być uzupełniane częściej niż pozostałe), by następnie udać się do sklepu z telefonem. Jeżeli nie możecie wyjść z domu, żaden problem – listę możecie udostępnić wybranemu członkowi rodziny poprzez inne portale społecznościowe. Czy to już przyszłość? Tak właśnie sądzę!

Aplikacje prosto z App Store, które zastąpią papierowe listy zakupów!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/