Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie najlepszych aplikacji z przepisami (i nie tylko) z App Store!
Zestawienie najlepszych aplikacji z przepisami (i nie tylko) z App Store!

Zestawienie najlepszych aplikacji z przepisami (i nie tylko) z App Store!

0

Czasami nie chce nam się gotować, więc zamawiamy coś przez internet. Często jednak nie wiemy, co tak naprawdę w tym jedzeniu się znajduje. Jeżeli nie mamy dnia lenia, ale po prostu nie wiemy co ugotować – te zestawienie będzie dla Was idealne. Zapraszam do lektury!

Kitchen Stories

Pierwszą aplikacją jest Kitchen Stories. Dostępna jest ona w języku angielskim, ale dzięki filmom instruktażowym ze społeczności tej aplikacji, wszystko powinno być dla Was zrozumiałe. Interfejs jest niezwykle przejrzysty i pozwoli Wam na szybkie poruszanie się po menu programu. Każdy przepis oznaczony jest czasem przygotowania i poziomem zaawansowania, więc uwierzcie mi, że znajomość angielskiego nie jest tutaj naprawdę kluczowa. Jeżeli zainteresowałem Was bardziej, to zerknijcie na zrzuty ekranu oraz dalszą część lektury.

Szybko znajdziecie też opinie, dzięki którym dowiecie się czy aby na pewno dany przepis jest warty Waszej uwagi. Nikt bowiem nie chce spędzić w kuchni kilka godzin tylko po to, żeby potem okazało się to najgorszym wyborem i koniec końców skończycie z niczym, ewentualnie z ciepłą pizzą z lokalnej pizzerii. Cóż, wszystko opisane jest też w krokach, abyście poza filmikiem mogli dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji o przygotowaniu. Autorzy często wrzucają tu cenne wskazówki, które kto wie – może i Wy zaczniecie używać w codziennym gotowaniu? Polecam Wam Kitchen Stories bardzo serdecznie!

Recipes for Starbucks

Starbucks to jedna z najbardziej popularnych kawiarni na całym świecie. Cóż, ich kawy często są niezwykle pyszne i często zastanawiamy się nad tym, jak w ogóle można tak dobrze je przyrządzić. Jak się jednak okazuje… To żadna magia czy filozofia. Takie lub bliźniaczo podobne napoje możemy zrobić sami w domu. Różnić się będzie jedynie rodzaj produktów, które wykorzystuje producent, a szczególnie kawy, chyba że kupicie taką samą w ich sieci sklepów.

Wszystko opisane jest niezwykle dokładnie, a przepisów jest cała masa – znajdziecie nawet te napoje, które nigdy nie były dostępne w Polsce. Możecie więc zaskoczyć znajomych i zrobić im produkt, który w sprzedaży był tylko w limitowanym nakładzie w konkretnym miejscu na świecie. Nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę polubiłem Recipes for Starbucks i uważam, że powinniście dać temu programowi szansę.

YAZIO

YAZIO to zupełnie nowy i świeży rzut oka na przepisy, gdyż pozwoli Wam przygotować coś niezwykle pysznego, a jednocześnie policzyć kalorie, które niektórzy tak bardzo chcą kontrolować. Wszystko to w pięknym interfejsie, a co najważniejsze… Po polsku! Poza czasem przygotowania każdego posiłku znajdziecie też informacje o jego kaloryczności, dzięki czemu stwierdzicie czy aby na pewno chcecie się nim zajadać. Odlot!

Znajdziecie tu też trenera, który dostosuje plan żywieniowy do Waszych potrzeb. Pamiętajcie jednak, że nic nie jest równe wizycie u profesjonalnego dietetyka. Aplikacja może tylko przypuszczać, co będzie dla Was dobrym rozwiązaniem. Jeżeli macie problemy z odżywianiem lub z czymkolwiek z tym powiązanym – nie zwlekajcie dłużej. Wracając – możecie wykupić wersję premium, która pozwoli Wam odblokować wiele nowych, równie smacznych potraw. Nie jest to jednak wymagane – to tylko opcja dla tych, którzy naprawdę polubili YAZIO. Roczny abonament kosztuje ponad sto złotych miesięcznie. Czy to dużo? Oceńcie sami.

Zestawienie najlepszych aplikacji z przepisami (i nie tylko) z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/