Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #81 Aplikacja tygodnia – Lake. Rysowanie na zawołanie!
#81 Aplikacja tygodnia – Lake. Rysowanie na zawołanie!

#81 Aplikacja tygodnia – Lake. Rysowanie na zawołanie!

0

Hej, hej! Witam ponownie w kolejnym odcinku programu „aplikacja tygodnia”. Przed Wami Lake, czyli program, który pozwoli Wam wyciszyć się na chwilę i zagłębić w krainie kolorowanek. Choć przyjęło się, że są one stworzone dla dzieci, nic bardziej mylnego. Od wielu lat na rynku rządzą właśnie takie, jakie oferuje Lake. Nie przedłużając jednak… Serdecznie zapraszam do lektury!

#81 Aplikacja tygodnia – Lake. Rysowanie na zawołanie!

Muszę przyznać, że Lake zrobiło na mnie naprawdę dobre wrażenie. Wielu artystów wrzuca tam swoje szablony, abyśmy mogli wyciszyć umysł i po prostu trochę pokolorować. Dostępnych jest dużo pustych prac, a także narzędzi. Zanim jednak do tego przejdziemy, muszę wspomnieć o jednej, istotnej kwestii. Aplikacja przy pierwszym uruchomieniu spyta nas o to, jak ma wyglądać nasza współpraca. Musimy odpowiedzieć na kilka prostych pytań – czy chcemy się relaksować, a może raczej skupić? Jaka tematyka interesuje Was bardziej – kwiaty? Kosmos? Dzięki temu wszystko zostanie skonfigurowane pod nasze potrzeby. Co świetne – to naprawdę działa!

Rzućcie okiem na zrzuty ekranu – zarówno te poniżej, jak i powyżej. Pokazują piękny i prosty w obsłudze interfejs Lake. Jeżeli chodzi o narzędzia – do dyspozycji mamy naprawdę wiele, nie ograniczają nas linie rysunku typu line art, możemy je wyłączyć i rysować tak, jak tylko chcemy. Co fajne – poza kubkiem z farbą, jest tutaj kilka naprawdę fajnych pędzli. Wszystkie rysunki zapisujemy do galerii Lake – możemy wrócić do ich tworzenia lub udostępnić je najbliższym. Fajnie, czyż nie?

Za niecałe 200 złotych rocznie odblokowujecie dostęp do prac wielu świetnych artystów, dzięki czemu Wasze odczucia co do tej aplikacji będą jeszcze lepsze. Od Was jednak zależy, czy tego potrzebujecie. Ja osobiście rysuję tylko dla rozrywki, więc nie jestem tym zainteresowany. Uważam jednak, że warto było o tym wspomnieć. Oczywiście zapraszam Was bardzo do instalacji programu Lake. My widzimy się już niedługo w kolejnym odcinku z serii „aplikacja tygodnia”. Pa!

#81 Aplikacja tygodnia – Lake. Rysowanie na zawołanie!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.