Home Newsy Komponenty iPhone’a 7s na zdjęciach
Komponenty iPhone’a 7s na zdjęciach
0

Komponenty iPhone’a 7s na zdjęciach

0

Każdego dnia w ilościach hurtowych trafiają do sieci nowe przecieki związane z nadchodzącymi urządzeniami od Apple. W przeważającej części dane te dotyczą jabłkowych smartfonów, które na najbliższej konferencji stanowić będą gwóźdź jej programu. Niekwestionowanym bohaterem wystąpienia będzie z pewnością jubileuszowy model smartfona, choć obok niego pojawią się również następcy obecnych odsłon.

To właśnie mniejsza wersja tego urządzenia z ekranem o przekątnej 4,7 cala znalazła się na zdjęciach jakie w ostatnim czasie pojawiły się w sieci. W zasadzie widoczne na nich są komponenty iPhone’a 7s, który wizualnie z zewnątrz nie będzie różnił się znacząco od poprzednika.

Na fotografiach uwieczniono między innymi płytę główną smartfona, która ma być rzekomo przystosowana pod procesor A11. Ten ostatni także pozował do zdjęcia, a uzupełnieniem rzekomo autentycznej galerii jest fotografia prezentująca przedni panel wraz z modułem czytnika Touch ID i ekranem.

Najnowsze modele iPhone’a zostaną zaprezentowane już za niespełna trzy tygodnie na dedykowanej im konferencji. Szacuje się, że ta odbędzie się 12 września, choć Apple jeszcze nie potwierdziło tej daty.

Źródło: iDownloadBlog

 

Komponenty iPhone’a 7s na zdjęciach

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)