Home Newsy Kolejny serial na zamówienie Apple
Kolejny serial na zamówienie Apple
0

Kolejny serial na zamówienie Apple

0

Od jakiegoś czasu serwis Variety sukcesywnie dostarcza nowych informacji w zakresie seriali oraz programów telewizyjnych jakie w niedalekiej przyszłości pojawią się w ofercie giganta z Cupertino. Wiadomo już, że firma w pocie czoła pracuje nad serwisem udostępniającym w abonamencie materiały wideo. Plotki głoszą, iż znajdą się one obok cyfrowych magazynów i muzyki na jednej platformie, a użytkownik za dostęp do tychże materiałów zapłaci tylko jedną, stałą kwotę miesięcznie.

Obecnie jak głosi najnowszy raport serwisu Variety Apple miało zamówić kolejny serial, tym razem ma być to tytuł komediowy. Produkcją zajmują się osoby odpowiedzialne między innymi za popularny serial „U nas w Filadelfii”, czyli Rob McElhenney oraz Charlie Day. Będą oni pełnić rolę zarówno scenarzystów jak i producentów, a pierwszy z wymienionych wcieli się nawet w jedną z głównych ról.

Nowa produkcja nie ma jeszcze nazwy ale wiadomo, iż opowiadać będzie o młodych deweloperach pracujących w jednym ze studiów trudniących się tworzeniem gier komputerowych.

Warto przypomnieć, iż w chwili obecnej Apple ma pracować nad kilkunastoma serialami równocześnie tak by na starcie usługi była ona mocno zróżnicowana tematycznie i by było w czym wybierać. Na chwilę obecną jednak nie wiadomo kiedy Apple zamierza zadebiutować z ofertą filmową. Nie wiadomo także, czy materiały wideo pojawią się jako uzupełnienie bazy Apple Music, czy firma stworzy odrębny serwis VOD.

Źródło: Variety

 

Kolejny serial na zamówienie Apple

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *