Home Newsy Apple Pay i PKO BP ponownie w plotkach
Apple Pay i PKO BP ponownie w plotkach
0

Apple Pay i PKO BP ponownie w plotkach

0

Wiele osób po premierze Apple Pay w Polsce wciąż czeka na wdrożenie tej usługi do największego banku detalicznego w kraju, czyli PKO BP. Klienci tej instytucji niestety nie załapali się na debiut, który miał miejsce 19 czerwca. Atmosferę podgrzewają jednak plotki oraz lakoniczne informacje władzy banku, iż jabłkowa platforma płatności zmierza wielkimi krokami i pojawi się już we wrześniu.

Apple Pay w czerwcu tego roku zadebiutowało aż w ośmiu bankach, tych dużych i popularnych wśród klienteli jednak nie w PKO BP. Bank w tamtym czasie miał rzekomo intensywnie testować usługę i do dziś szykuje się do wdrożenia jej we własny system. Co więcej niektóre osoby zauważyły, że niedawno próba dodania karty Visa banku PKO BP do aplikacji Wallet powoduje wyświetlenie się białej strony dotyczącej regulaminu. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku banku mBank i BZ WBK tuż przed startem usługi w tych instytucjach.

Bank PKO BP ma wdrożyć jednocześnie zarówno Apple Pay jak i usługę Garmin Pay. Ta ostatnia już wyświetla dokładną treść regulaminu, zaś próba dodania karty Visa PKO BP prezentuje tą samą treść. Wrzesień zatem nie musi być ostatecznym terminem wdrożenia Apple Pay. Czuć w powietrzu, iż premiera nastąpi nieco wcześniej.

Źródło: ThinkApple

 

Apple Pay i PKO BP ponownie w plotkach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *