Kolejny koncept iPhone’a 8

Kolejny koncept iPhone’a 8

0

Przyznam szczerze, że nie mam pojęcia, który to już w kolejności koncept iPhone’a 8 pojawił się właśnie w sieci. Z pewnością prac tego typu było już wiele, a każda z nich ujrzała światło dzienne na przełomie ostatnich kilku miesięcy. Wśród nich można wybrać te bardziej lub mniej ciekawe, a także w większym lub mniejszym stopniu nawiązujące do treści doniesień.

Wizualizację uwiecznioną na filmie sporządzonym przez kanał DailyTekk zaliczyć można do tych ciekawszych i wiernie odzwierciedlających nieoficjalne informacje. To także praca, która ma wielką szansę ziścić się w rzeczywistości. Autorzy konceptu zaprezentowali iPhone’a niemal całkowicie pozbawionego ramek wokół ekranu. Obraz zatem wyświetlany jest na całej długości i szerokości przedniego panelu urządzenia. To właśnie na tym elemencie skupiono się w wizualizacji najbardziej.

Twórcy jednak w swojej pracy nawiązali w pewnych momentach do opcji znanych z głównego konkurenta, czyli smartfona Samsung Galaxy S8. Porównania obecne są między innymi podczas prezentowania sposobu wyświetlania tekstu, czy zdjęć.

Źródło: YouTube

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *