iPhone 8 tylko nieznacznie opóźniony

iPhone 8 tylko nieznacznie opóźniony

0

Ostatnie informacje mogą wskazywać, że nie musi rysować się przed użytkownikami czarny scenariusz dotyczący premiery rynkowej iPhone’a 8. Dotąd w sieci pojawiały się plotki, że urządzenie będzie mocno opóźnione i choć zaprezentowane zostanie we wrześniu, to w sklepach pokaże się dopiero pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Powodem mają być rzekome problemy jakim Apple musi stawić czoła na etapie produkcji złożonych komponentów. Okazuje się jednak, że rzeczywistość wcale nie musi być aż tak pesymistyczna. Economic Daily News donosi bowiem, powołując się na sprawdzone źródła (azjatyccy dostawcy komponentów), że smartfon trafi do pierwszych użytkowników jeszcze w październiku. Opóźnienie zatem będzie nieznaczne biorąc pod uwagę, że w latach ubiegłych urządzenie debiutowało w sklepach dwa tygodnie po prezentacji, czyli pod koniec września.

Można jednak spodziewać się, że iPhone 8 w październiku trafi na rynek w dość ograniczonej ilości. Wiele plotek sugeruje również, że wraz z iPhone’m 8 do oferty Apple trafią także dwa inne modele. Będą to odświeżone wersje obecnych smartfonów, czyli iPhone 7s oraz 7s Plus. Wizualnie nie mają różnić się od poprzedników. Firma wyposaży je w komponenty lepszej jakości i być może nowe funkcje. Jedną z nich ma być wsparcie dla funkcji ładowania indukcyjnego akumulatora, co wymusi konieczność zastosowania szklanej, tylnej obudowy. Zarówno iPhone 7s jak i 7s Plus zadebiutują w sklepach jeszcze we wrześniu.

Źródło: DigiTimes

 

iPhone 8 tylko nieznacznie opóźniony

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *