Home Newsy Kolejne spekulacje związane z ceną flagowego iPhone’a
Kolejne spekulacje związane z ceną flagowego iPhone’a
0

Kolejne spekulacje związane z ceną flagowego iPhone’a

0

Jak to zazwyczaj bywa gorączce wyczekiwania na nowy model jabłkowego smartfona towarzyszy też ciekawość związana z ceną jaką firma zażyczy sobie za swój nowy, wymuskany produkt. Kilka tygodni temu zrodziły się plotki, że jubileuszowe urządzenie jakie zobaczymy już 12 września będzie najdroższym w historii firmy, a cena może osiągnąć poziom 1200 dolarów.

Potem kilkukrotnie studzono te dane publikując w sieci bardziej optymistyczne scenariusze. Jedno jednak jest pewne, że jak przystało na sprzęt Apple będzie on droższy od produktów konkurencji tej samej klasy.

Najnowszych wieści dostarcza internautom Benjamin Geskin na swoim profilu w serwisie społecznościowym Twitter. Zgodnie z jego publikacją standardowa wersja jubileuszowego iPhone’a ma kosztować 999 dolarów i sprzęt ten będzie oferowany w trzech wariantach pojemności dysku: 64, 256 oraz 512 GB. Ceny pozostałych dwóch odsłon mają się kształtować odpowiednio 1099 i 1199 USD.

W polskich realiach, bazując na cenach komputera MacBook Air w lokalnym Apple Store, za wariant iPhone’a 8/X/Edition z dyskiem 64 GB możemy zatem zapłacić 4799 zł. Na tyle bowiem wyceniany jest jabłkowy laptop w Polsce, którego cena katalogowa to właśnie 1099 USD.

Źródło: Twitter

 

Kolejne spekulacje związane z ceną flagowego iPhone’a

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)