Home Newsy iPhone X w Polsce dostępny od 29 września
iPhone X w Polsce dostępny od 29 września
0

iPhone X w Polsce dostępny od 29 września

0

Jak co roku na krótko przed planowaną premierą nowego modelu iPhone’a do sieci wkrada się chaos informacyjny związany między innymi z nazwą urządzenia. W tym roku jubileuszowa odsłona smartfona mianowana była już jako iPhone 8, X, Pro, a także Edition. Ostatnie plotki sugerują wybór tej drugiej opcji.

Jak bowiem donosi holenderska strona iCulture wyczekiwane urządzenie, które swoją światową premierę będzie miało już 12 września na konferencji zorganizowanej po raz pierwszy w Apple Park nazywać się będzie iPhone X. Oprócz tego kalifornijska firma zaprezentuje również tańsze modele będące kontynuacją obecnych smartfonów, czyli warianty 8 oraz 8 Plus.

Informacje te mają pochodzić wprost od operatorów sieci komórkowych działających nie tylko na terenie Holandii. Mowa o firmach prowadzących swoją działalność globalnie takich jak T-Mobile, czy Vodafone. Z tego samego źródła wiadomo również, iż nowe modele iPhone’a w tym flagowiec znajdą się w przedsprzedaży 15 września, a na półki sklepowe trafią tydzień później.

Jeśli powyższa informacja jest prawdziwa i jeśli założyć, że sprawdzi się scenariusz sprzed roku, to w Polsce iPhone’a X powinniśmy ujrzeć w sklepie już 29 września.

Warto dodać, że na tej samej konferencji swój debiut będzie miała również kolejna generacja jabłkowej przystawki telewizyjnej ze wsparciem dla obrazu 4k oraz Apple Watch Series 3.

Źródło: iCulture

 

iPhone X w Polsce dostępny od 29 września

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)