Home Newsy Jubileuszowy iPhone na pierwszym wideo?
Jubileuszowy iPhone na pierwszym wideo?
0

Jubileuszowy iPhone na pierwszym wideo?

0

Jeszcze trochę cierpliwości, bo za 8 dni na własne oczy przekonamy się jakim urządzeniem Apple uczci jubileusz 10 lat istnienia iPhone’a na rynku. Wielce prawdopodobne plotki to jedno ale zobaczyć smartfona w akcji, to drugie. Wówczas dokładnie zapoznamy się z designem i możliwościami w jakie wyposażono wyczekiwany przez masy produkt.

Kilka chwil temu w sieci znalazł się krótki film prawdopodobnie prezentujący iPhone’a 8/X/Edition w akcji. Na materiale kiepskiej jakości, nakręconym przy słabym oświetleniu i nieostrym widać ekran urządzenia podczas pracy.

Niemal od razu w oczy rzuca się charakterystyczne dla treści wielu plotek wycięcie w górnej części wyświetlacza, gdzie znajdzie się kamera FaceTime, głośnik oraz czujnik rozpoznawania twarzy użytkownika. Brak jest również tradycyjnego przycisku Początek.

Nowe modele iPhone’a zostaną zaprezentowane 12 września podczas dedykowanej konferencji. Apple prawdopodobnie zaprezentuje również Apple TV 4k oraz Apple Watch Series 3. Do publicznej wiadomości poda także termin oddania swoich najnowszych wersji systemów do masowego użytku.

Źródło: Onetech

 

Jubileuszowy iPhone na pierwszym wideo?

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)