Home Newsy Kolejne problemy z nowymi iPhone’ami
Kolejne problemy z nowymi iPhone’ami
0

Kolejne problemy z nowymi iPhone’ami

0

Nie tak dawno fora internetowe, w tym również to dedykowane wsparciu technicznemu Apple, zapełniły się skargami użytkowników nowych modeli iPhone’a w związku z niepoprawnie działającym modułem odpowiedzialnym za sieć komórkową oraz łączność bezprzewodową WiFI.

Problem objawiał się samoistnym przełączaniem się smartfonów z sieci LTE na 3G oraz gubieniem zasięgu, czy też przełączaniem się z sieci WiFi 5 GHz na 2,4 GHz.

To jednak nie koniec problemów z nowymi modelami iPhone’a jakie zadebiutowały w ofercie we wrześniu. Tym razem spory odsetek użytkowników narzeka na wadliwe ładowanie smartfonów. Sytuacja dotyczy zarówno modelu Xs jak i Xs Max, które mają problem z ładowaniem baterii przez port Lightning jeśli ekran tych urządzeń jest wyłączony. U części użytkowników ładowanie wznawia się tuż po wybudzeniu smartfona u innych należy dodatkowo wypiąć i wpiąć przewód.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy wspomniany wyżej problem to kwestia sprzętowa, czy też oprogramowania. Faktem jest, że wada występuje u sporej części osób.

Źródło: MacRumors

 

Kolejne problemy z nowymi iPhone’ami

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)