Home Newsy Apple Pay w PKO BP – raport
Apple Pay w PKO BP – raport
0

Apple Pay w PKO BP – raport

0

Bank PKO BO nie załapał się w czerwcu na debiut usługi Apple Pay w Polsce. W dniu premiery produkt ten wdrożyło osiem banków, a kolejne miały dać wsparcie z czasem. Plotki głosiły, że w banku PKO BP usługa finansowa od Apple pojawi się na koniec lata lub wczesną jesienią.

Dziś już wiemy, że doniesienia te niewiele miały do czynienia z rzeczywistością. Niedawno też informowano, iż kalifornijska firma na czas premiery nowych modeli iPhone’a miała wstrzymać debiut jakichkolwiek innych produktów, w tym pewnie Apple Pay, by nie odwracać uwagi świata od wspomnianych wyżej urządzeń.

Tymczasem najnowszy raport opublikowany przez serwis Cashless zawiera konkretną datę startu usługi Apple Pay w banku PKO BP. Ma to nastąpić już jutro, czyli we wtorek 2 października. Klienci tego banku będą mogli dodać do usługi Apple Pay zarówno karty Visa jak i Mastercard.

Warto dodać, iż serwis Cashless często operuje sprawdzonymi i rzetelnymi informacjami. Przykładem mogą być choćby dane jakie publikowano na chwilę przed startem Apple Pay w Polsce 19 czerwca.

Źródło: Onetech

 

Apple Pay w PKO BP – raport

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)