Kolejne doniesienia na temat nowych iPadów

Kolejne doniesienia na temat nowych iPadów

0

Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się doniesienia na temat debiutu w ofercie Apple nowych .modeli iPada. Urządzenia te według wstępnych szacunków miały pojawić się wraz z nowymi odsłonami iPhone’a, choć jak już wiemy tak się nie stało. Obecnie szacunki datują premierę na późną jesień tego roku.

Plotki jakie od miesięcy krążą po sieci, a także wcześniejsze odkrycia w kodzie systemu iOS 12 opisują nowe tablety jako urządzenia posiadające bezramkową konstrukcję ekranu. Dane te potwierdza najnowszy raport pochodzący od źródła mającego rzekomo dostęp do działu projektowania tabletów w kalifornijskiej firmie.

Co ciekawe ekran zajmujący niemal cały przedni panel nie ma posiadać wcięcia w górnej części tak jak ma to miejsce w najnowszych modelach iPhone’a i flagowcu z zeszłego roku. Nowa technologia pozwoli na implementację czujników odpowiedzialnych za Face ID bez wykorzystywania tego rozwiązania. Można być już niemal pewnym, że zniknie z konstrukcji przycisk Home oraz czytnik Touch ID.

Technologia Face ID ma by udoskonalona i pozwoli na działanie zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. Wyjątkiem ma być ułożenie iPada do góry nogami kiedy to skaner twarzy nie będzie funkcjonował.

Co ciekawe wraz z pojawieniem się nowych modeli iPada Pro w ofercie Apple pojawi się także nowy rysik Apple Pencil. Ma być on parowany z tabletem w sposób bezprzewodowy tak jak ma to obecnie miejsce w słuchawkach AirPods, czy głośniku HomePod.

Źródło: MyApple

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *