Home Artykuły Zrób to sam Jak łatwo dodać zdjęcia do kontaktów w telefonie?
Jak łatwo dodać zdjęcia do kontaktów w telefonie?

Jak łatwo dodać zdjęcia do kontaktów w telefonie?

55
0

Macie dość uporczywych telefonów od Kasi, bo macie ich aż cztery w telefonie i nie wiecie która dzwoni?! Dziś postanowiłem pomóc wam i ukrócić cierpienia a pomoże mi w tym aplikacja Vignette. Zapraszam!

Jak działa aplikacja?

Apka łączy się z naszymi portalami społecznymi, mailem itp. Wyszukuje tam zdjęcia naszych kontaktów, łączy profil osoby z kontaktów z tym społecznościowym i dodaje zdjęcie do naszej książki telefonicznej. Koniec szarych ikonek, od dziś kolorowe twarze!

Jak to zrobić?

Klikacie w przycisk i… już! Tak, to wszystko. Aplikacja przeskanuje wasze portale społecznościowe, pobierze zdjęcia profilowe znajomych i ustawi na ikonki kontaktów. Wy nie musicie nic robić, magia dzieje się sama!

To nie może być prawdziwe!

Może. Bo jest! Niestety ale darmowa wersja umożliwia tylko przeskanowanie naszych kontaktów i pokazanie dopasowań. Jeśli będzie ich bardzo dużo i stwierdzicie, że lepsze to niż ustawienie trzystu zdjęć ręcznie – musicie zapłacić 23,99 zł. Drogo? Trochę tak. Czy warto? Też, trochę tak a trochę nie.

Skoro nie wiesz czy warto, czy nie warto, to co mam robić?

Według mnie, jeśli zależy ci na ładnej książce adresowej a masz w niej ponad sto kontaktów – kupuj. Jeśli nie interesuje was zbytnio jak to wygląda, lub macie zapisaną tylko osiedlową pizzerię i mamę… W takim wypadku, myślę że lepiej wydać to w tej osiedlowej Pizzeri 🍕

A może ja bym chciał zobaczyć jak to działa w praktyce?

Proszę bardzo. Poniżej załączam wam film, na którym możecie zobaczyć działanie aplikacji.

Przekonałem się! Skąd to pobrać?

Aplikację możecie ściągnąć tutaj – *KLIK*

Jak łatwo dodać zdjęcia do kontaktów w telefonie?

(55)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/