Home Artykuły #4 Wtyczka tygodnia – iPadSwitcher – opcja podglądu otwartych aplikacji jak z iPada
#4 Wtyczka tygodnia – iPadSwitcher – opcja podglądu otwartych aplikacji jak z iPada

#4 Wtyczka tygodnia – iPadSwitcher – opcja podglądu otwartych aplikacji jak z iPada

0
0

Kolejny tydzień, kolejna wtyczka. Dzisiaj zajmiemy się dodaniem do naszego telefonu z Jailbreakiem podglądu aplikacji, który jest identyczny jak ten z iPada. Zapraszam!

Przesuwanie obecnie aktywnych aplikacji może zabierać sporo czasu, szczególnie jeżeli mamy dużo ich otwartych w tym samym momencie. Jeszcze trudniej w tym wypadku jest odszukać tą, w której poprzednio pracowaliśmy. Nie ukrywajmy, podgląd dostępny na iPhone jest nieszczególnie wygodny. Z pomocą przychodzi wtyczka iPadSwitcher, która zamienia go w ten z iPada. Na początek, porównajmy wygląd obu z nich.

Jak łatwo zauważyć, na obrazku po lewej (bez Jailbreak) widzimy tylko jedną otwartą aplikację w pełnej okazałości. Po prawej – praktycznie wszystkie. Im większy ekran ma nasze urządzenie (np. iPhone 8+), tym łatwiej będzie odszukać tą, do której chcemy wrócić. Nie musimy przeglądać ich pojedyńczo – bywa to żmudne i często utrudnia życie.

Jej opcje (w ustawieniach telefonu) pozwalają na wyłączenie wtyczki i usunięcie ikonek oraz nazw aplikacji. Jeżeli jesteście więc wybrednymi posiadaczami Jailbreak, na pewno nie będziecie zawiedzeni. Instalujcie iPadSwitcher i korzystajcie z opcji, która dostępna jest tylko dla użytkowników tego sprzętu!

Wtyczka dostępna jest za darmo w sklepie Cydia pod tym linkiem. Współpracuje też z iOS 11 oraz 12. Miłego używania!

#3 Wtyczka tygodnia – iPadSwitcher – opcja podglądu otwartych aplikacji jak z iPada

(0)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/