iPhone X w przyszłości będzie jeszcze bardziej funkcjonalny

iPhone X w przyszłości będzie jeszcze bardziej funkcjonalny

1

Świeżo upieczeni użytkownicy iPhone’a X już mogą zacząć klaskać w ręce, a to za sprawą wypowiedzi Jonathan’a Ive, który w wywiadzie dla magazynu Wallpaper opowiedział trochę o Apple Park oraz flagowcu z Cupertino. Głównym tematem rozmowy co prawda był nowy kampus Apple ale przy okazji padło też kilka zdań na temat jabłkowego smartfona.

Zdaniem naczelnego projektanta kalifornijskiej firmy przypadek iPhone’a X jest szczególny bowiem urządzenie to z czasem ma ewoluować zyskując wraz kolejnymi wersjami oprogramowania całkiem nowe i tylko jemu dedykowane funkcje. Żaden iPhone w przeszłości nigdy nie dostał takiego przywileju, a przynajmniej nie w takiej dawce jak będzie to miało miejsce w przypadku „Iksa”. Flagowiec ma rozwijać się wraz z oprogramowaniem iOS. Za dwanaście miesięcy smartfon ma oferować znacznie więcej niż obecnie.

Można zatem spodziewać się, iż wraz z wydaniem przez Apple systemu iOS w wersji 12 iPhone X zmieni się i zostanie mu dedykowanych wiele nowych opcji. To znakomita informacja dla osób, które wciąż zastanawiają się nad zakupem flagowca, a jego wygląd to dla nich sprawa podrzędna, nie przekonująca do zakupu.

Źródło: Wallpaper

 

iPhone X w przyszłości będzie jeszcze bardziej funkcjonalny

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *