Home Newsy iOS 11.2 beta 2 tylko dla iPhone’a X
iOS 11.2 beta 2 tylko dla iPhone’a X
0

iOS 11.2 beta 2 tylko dla iPhone’a X

0

Zaraz po rynkowej premierze iPhone’a X w miniony piątek okazało się, że nie można go zaktualizować do najnowszej, testowej wersji systemu. Dezorientacja użytkowników korzystających z wersji poglądowych oprogramowania nie trwała jednak długo. Tego samego dnia wieczorem bowiem na serwerach Apple pojawił się odpowiedni plik instalacyjny.

Jest on jednak dedykowany wyłącznie jabłkowemu flagowcowi, a więc nie można go zaadoptować na innych urządzeniach. Co ciekawe wydawać by się mogło, że skoro tak jest, to z pewnością na pokładzie tej aktualizacji znajduje się wiele usprawnień i opcji związanych z iPhone’m X. Nic bardziej mylnego. Jak zauważa wielu użytkowników jedynymi namacalnymi nowościami w tej wersji systemu są trzy nowe tapety Live, które zostały wykorzystane w materiałach promujących urządzenie.

Z pewnością też Apple skupiło się na poprawie stabilności działania oraz kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Póki co nie trafiono na jakieś istotne zmiany względem poprzedniej wersji oprogramowania. Wielu użytkowników nadal z niecierpliwością czeka na aktywację usługi Apple Pay Cash oraz funkcji synchronizacji wiadomości iMessage przez iCloud.

Źródło: Apple

 

iOS 11.2 beta 2 tylko dla iPhone’a X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)