Home Newsy Dłuższy czas na zwroty w internetowym sklepie Apple
Dłuższy czas na zwroty w internetowym sklepie Apple
0

Dłuższy czas na zwroty w internetowym sklepie Apple

0

Apple jak co roku idzie na rękę konsumentom robiącym zakupy w sklepie internetowym Apple Store w okresie przedświątecznym. Firma zakomunikowała w ostatnich dniach, że także w 2017 roku wydłuża się okres zwrotów za zakupy dokonane w sklepie internetowym, a procederem objęte są niemal wszystkie produkty.

Wyjątkiem są jedynie karty upominkowe do iTunes Store oraz App Store, których zwrócić nie można. Z powodzeniem za to oddamy iPhone’a, komputer, Apple TV, czy Apple Watch’a oraz dedykowane im akcesoria. Warunkiem jest zakup dokonany w okresie od 25 listopada do 25 grudnia. Wówczas na zwrot produktów będziemy mieli czas do 8 stycznia 2018 roku. Oczywiście sprzęt nie może być w żaden sposób uszkodzony, musi być również zapakowany w oryginalne pudełka.

Warto przypomnieć, że obecnie termin zwrotu zakpionych produktów w internetowym Apple Store wynosi 14 dni od daty doręczenia. Powyższy komunikat póki co dotyczy jedynie Stanów Zjednoczonych ale wkrótce zostanie on rozszerzony o kolejne lokalizacje w tym również Polskę.

Źródło: MacRumors

 

Dłuższy czas na zwroty w internetowym sklepie Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)