Home Newsy iPad X koncept urządzenia
iPad X koncept urządzenia
0

iPad X koncept urządzenia

0

Kilka dni temu Martin Hajek postanowił zobrazować jak mógłby wyglądać przyszłoroczny model iPhone’a z ekranem mierzącym ponad 6 cali. Swój projekt jak zwykle bywa w takich przypadkach oparł na nieoficjalnych doniesieniach jakie pojawiły się w sieci. Nie trzeba było długo czekać na koncept iPada, o którym także w ostatnim czasie było głośno.

Ostanie doniesienia sugerują, że w drugiej połowie 2018 roku na rynek trafi jabłkowy tablet, który konstrukcyjnie czerpać będzie inspirację z iPhone’a X. Urządzenie ma charakteryzować zatem brak przycisku Home i Touch ID, które zastąpi kamera TrueDepth oraz Face ID. Całość przełoży się również do niemalże całkowitej eliminacji ramek okalających ekran.

Właśnie z takim urządzeniem mamy do czynienia w pracy grafika. Tablet został przez niego nazwany iPad X. Urządzenie obok wspomnianych już wyżej cech konstrukcyjnych został także wyposażony w podwójna kamerę główną o wertykalnym ułożeniu obiektywów. Tak jak ma to miejsce w przypadku iPhone’a X. Autor konceptu równocześnie zaprezentował nową wersję rysika Apple Pencil.

Źródło: Martin Hajek

 

iPad X koncept urządzenia

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)