Home Newsy iPhone X oraz iOS 11.1.1 złamane
iPhone X oraz iOS 11.1.1 złamane
0

iPhone X oraz iOS 11.1.1 złamane

0

Poniższy wpis zapewne będzie nie lada gratką dla wielbicieli trybu Jailbreak, którzy już czekają na odpowiednie narzędzie pozwalające złamać najnowszą oficjalną wersję oprogramowania iOS i co ciekawe także pracującą na pokładzie iPhone’a X. Niestety jest i zła część tej informacji ale o tym poniżej.

W Seulu podczas imprezy POC2017 został zaprezentowany Jailbreak najnowszej oficjalnej wersji systemu iOS 11.1.1 i co ciekawe działa on z powodzeniem na flagowym modelu iPhone’a z tego roku. Zabieg został dokonany przez Keenlabs i osobę Lianga Chena jednak podczas prezentacji nie zostało przedstawione narzędzie za pomocą którego uwolniono oprogramowanie.

Co gorsza nie należy spodziewać się by Keenlabs udostępnił publicznie odpowiednią aplikację, całość przedstawienia bowiem miała raczej pokazać poziom umiejętności hakerów, a najnowsze odkrycie zostało sprzedane odpowiednim firmom. Dobrą nowiną jest jednak fakt, że Jailbreak jest możliwy i prędzej czy później odpowiednie narzędzie ujrzy światło dzienne.

Źródło: Onetech

 

iPhone X oraz iOS 11.1.1 złamane

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)