Home Newsy Niektórzy już czekają w kolejce po nowego iPhone’a
Niektórzy już czekają w kolejce po nowego iPhone’a
0

Niektórzy już czekają w kolejce po nowego iPhone’a

0

Kolejki przed salonami Apple tworzące się jeszcze przed premierą nowego modelu iPhone’a, to zjawisko już tak oczywiste jak fakt, że logiem Apple jest wizerunek nadgryzionego jabłka. W tym roku sytuacja wygląda podobnie, choć trzeba przyznać, że osoby oczekujące przed sklepem muszą być mocno zdeterminowane.

Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia pokazujące tworzącą się przed salonem Apple w Sydney kolejkę osób oczekujących na flagowy model iPhone’a, który swoją prezentację będzie miał dziś wieczorem. Urządzenie trafi do przedsprzedaży 15 września, a pierwsze egzemplarze na półkach sklepowych pojawią się 22 września, choć data ta nie jest taka oczywista.

Spekuluje się, że iPhone X w stosunku do tańszych modeli może być mocno opóźniony i zadebiutuje na rynku dopiero w październiku w mocno ograniczonej ilości. Zgodnie z treścią raportu opublikowanego w dniu wczorajszym przez analityka Ming Chi Kuo Apple obecnie jest w stanie wyprodukować jedynie 10 tysięcy sztuk urządzenia dziennie, co wróży problemy z zapasami magazynowymi w pierwszych tygodniach sprzedaży.

Nie zmienia to faktu, że tworzący kolejkę w Sydney użytkownicy prezentują niebywałą postawę, którą cechuje nadludzka cierpliwość. Jeśli nawet iPhone X pojawi się w salonach 22 września, to do jego premiery rynkowej pozostało jeszcze 10 dni, a i tak nie ma gwarancji, że po pudełko sięgnie każdy z oczekujących.

Źródło: CNBC

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)