Pierwsze wzmianki o jailbreak Pangu iOS 10.3  i 10.3.1

Pierwsze wzmianki o jailbreak Pangu iOS 10.3 i 10.3.1

0

Na chińskim portalu społecznościowym Weibo, który słynie z dostarczania często wiarygodnych plotek dotyczących nadchodzących nowości w tematyce technologicznej znalazły się ostatnio zdjęcia, które z pewnością ucieszą fanów trybu jailbreak. Widać na nich nowe narzędzie Pangu, które umożliwia odblokowanie najnowszych wersji systemu iOS.

Zdjęcia mają pochodzić z konferencji Expo Avenue w Szanghaju, na której zostały wyświetlone podczas jednej z prezentacji. Zrobił je, a następnie opublikował w serwisie Twitter jeden z uczestników konferencji. Nie są póki co znane dokładne szczegóły dotyczące zarówno samej aplikacji jak i prawdopodobnej daty jej wydania jeśli oczywiście fotografie i ich zawartość jest autentyczna.

Na zdjęciach widać najnowsze modele iPhone’a pracujące pod kontrolą systemu iOS w wersji 10.3 oraz 10.3.1 wprowadzone w tryb jailbreak. Warto przypomnieć, że iOS 10.3.1 jest na chwilę obecną najnowszą wersją mobilnej platformy od Apple udostępnioną publicznie w oficjalnym kanale dystrybucji.

Choć do tego typu publikacji należy podchodzić ze sporą dozą sceptycyzmu, to jednak opublikowane fotografie wydają się być oryginalne. Pozostaje zatem czekać na oficjalne informacje dotyczące wydania narzędzia Pangu.

Źródło: redSnow

 

Pierwsze wzmianki o jailbreak Pangu iOS 10.3  i 10.3.1

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *