iPhone 8 – czytnik Touch ID jednak wtopiony w ekran?

iPhone 8 – czytnik Touch ID jednak wtopiony w ekran?

0

Większość dotąd opublikowanych w sieci plotek dotyczących nadchodzącego modelu iPhone’a jest ze sobą spójna w zakresie jego konstrukcji. Ostatnio jednak pojawiają się rozbieżne informacje w kwestii ilości modeli jakie Apple zaprezentuje w tym roku, czy choćby umiejscowienia czytnika Touch ID we flagowej wersji urządzenia.

Czytnik linii papilarnych wraz z przyciskiem Home według wstępnych założeń miał zostać zaimplementowany w dotykową powierzchnię ekranu, choć parę dni temu pojawiły się schematy ukazujące inne rozwiązanie. Sensor sczytujący odcisk ludzkiego palca bowiem naniesiony był na rysunku technicznym w tylnej części obudowy smartfona zaraz pod logo Apple. Takie rozwiązanie obecne jest już w urządzeniach konkurencji, ot choćby marki Samsung.

Podobnych schematów na przełomie ostatnich dni pojawiło się w sieci przynajmniej kilka zdradzając jedno lub drugie rozwiązanie. Kolejna tego typu praca odnosi się do Touch ID wbudowanego w ekran. Na najświeższym rysunku widać zatem mocowania pod ten element konstrukcji w miejscu, w którym obecnie on występuje. Co ciekawe na opublikowanym rysunku widać również prawdopodobne umiejscowienie panelu ładowania indukcyjnego oraz mocowania kamer, zarówno tej przedniej jak i tylnych.

Po raz kolejny potwierdza się zastosowanie podwójnej kamery iSight, której obiektywy będą umieszczone wertykalnie, czyli jeden pod drugim.

Należy jednak pamiętać, że opublikowany rysunek wcale nie musi oznaczać, że tak właśnie wyglądać będzie iPhone 8. Apple zgodnie z treścią licznych doniesień miało testować dwie wersje urządzenia, które różniły się między innymi ulokowaniem czytnika linii papilarnych. Warto na koniec przypomnieć, iż ostatnie informacje sugerują, że Apple w tym roku wprowadzi do oferty nie trzy jak sądzono, a dwa modele jabłkowej słuchawki. Ma być to iPhone 8 oraz 8 Plus.

Źródło: Twitter

 

iPhone 8 – czytnik Touch ID jednak wtopiony w ekran?

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *