Home Newsy iPhone przeżył upadek z wysokości 140 metrów
iPhone przeżył upadek z wysokości 140 metrów
0

iPhone przeżył upadek z wysokości 140 metrów

0

Smartfony to dość delikatne urządzenia, które w przeważającej części nie są w stanie wyjść bez szwanku podczas upadku z nawet niewielkiej wysokości. Co jednak powiecie na historię pewnego iPhone’a, który wypada z rąk kobiecie na wysokości 140 metrów i ląduje na ziemni w nienaruszonym stanie.

Do sytuacji doszło w Orlando na karuzeli Starflyer, gdzie rozrywce oddawała się pewna kobieta z Turcji. Niestety filmując to wydarzenie oraz znajdując się na samym szczycie podniebnej eskapady trzymany iPhone 7 Plus wyślizgnął się jej z ręki po czym z wysokości 140 metrów runął na ziemię.

Moment ten, a także krzyki kobiety zostały uwiecznione na materiale, bowiem podczas upadku smartfon wciąż rejestrował wideo. Urządzenie zostało z łatwością odnalezione dzięki aplikacji Find My iPhone uruchomionej na telefonie chłopaka bohaterki niniejszego wpisu. Ku jej zaskoczeniu sprzęt poza kilkoma zadrapaniami przeżył upadek bez popękanej obudowy i ekranu. Jak się później okazało był w pełni sprawny.

Taką kondycję urządzenie może zawdzięczać wirowemu ruchowi w jakie wpadło podczas lotu na ziemię, a który to wywołał zwiększenie oporu powietrza, a w rezultacie zmniejszenie prędkości upadku.

Źródło: Clickorlando

 

iPhone przeżył upadek z wysokości 140 metrów

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *