Home Newsy iPhone 8 wyłącznie z czarnym przednim panelem
iPhone 8 wyłącznie z czarnym przednim panelem
0

iPhone 8 wyłącznie z czarnym przednim panelem

0

Plotka goni plotkę. Tak w wielkim skrócie można opisać sytuację jaka panuje ostatnio w internecie w związku ze zbliżającą się premierą flagowego modelu iPhone’a. Trzy dni przed planowanym debiutem wyczekiwanego urządzenia sieć dosłownie zalewana jest przez masę spekulacji i doniesień.

Najnowsze z nich pochodzą wprost od analityka Ming Chi Kuo, który twierdzi, że w tym roku Apple zrezygnuje z białego koloru przedniego panelu smartfona. Każdy z wariantów kolorystycznych obudowy iPhone’a 8 będzie zatem wyposażony w czarną ramkę okalającą wyświetlacz. Czarny kolor lepiej bowiem komponować się ma z wyświetlaczem OLED, który dokładniej odwzorowuje właśnie ciemne kolory.

Zgodnie z licznymi plotkami Apple w tym roku ma wprowadzić do oferty trzy modele iPhone’a w trzech wariantach kolorystycznych obudowy. Będzie to wersja czarna, srebrna oraz miedziano – złota.

Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane już 12 września kiedy to odbędzie się konferencja poświęcona nowym modelom iPhone’a. Na tej samej imprezie powinniśmy również ujrzeć kolejną generację Apple TV oraz zegarka Apple Watch.

Źródło: 9To5Mac

 

iPhone 8 wyłącznie z czarnym przednim panelem

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)