Home Newsy A jednak iPhone X, 8 oraz 8 Plus
A jednak iPhone X, 8 oraz 8 Plus
0

A jednak iPhone X, 8 oraz 8 Plus

0

Jedną z wielkich i wciąż budzących dyskusję niewiadomych pojawiających się w obliczu premiery nowych modeli iPhone’a jest ich nazewnictwo. Wiadomo, że firma przedstawi w tym roku trzy modele jabłkowej słuchawki, z których jedna będzie wariantem jubileuszowym, najwyżej plasowanym w hierarchii.

Wersji scenariusza było już kilka ale najczęściej powtarzaną bywała ta, w której podczas wrześniowej konferencji zadebiutują: iPhone 8, 7s oraz 7s Plus. Kilka dni temu do sieci trafił również donos, że całkiem możliwą nazwą dla flagowca ma być oznaczenie X. Informację tę zdaje się potwierdzać kod systemu iOS 11 Goldem master jaki wyciekł wczoraj do sieci.

Za odkryciem stoi Steven Troughton-Smith, jeden z deweloperów, który postanowił przyjrzeć się bliżej oprogramowaniu. W zakamarkach systemu została skryta informacja o nowych modelach iPhone’a. Mają nimi być wspomniana odsłona X, czyli topowy wariant urządzenia oraz modele 8 i 8 Plus. Te ostatnie mają być kontynuacją obecnych wersji smartfona. Zostaną one wyposażone w ekrany LCD, czytnik Touch ID, lepsze podzespoły i szklaną obudowę umożliwiającą ładowanie indukcyjne akumulatora.

Źródło: Twitter

 

A jednak iPhone X, 8 oraz 8 Plus

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)