Home Newsy iPhone 8 jednak bez Touch ID
iPhone 8 jednak bez Touch ID
0

iPhone 8 jednak bez Touch ID

0

Jedną z wielu niewiadomych jakie towarzyszą premierze iPhone’a 8 jest obecność czytnika linii papilarnych w urządzeniu. Z treścią plotek bywało już różnie wliczając w to donosy o eliminacji tego elementu konstrukcji, jego umiejscowieniu w tylnej części obudowy pod logo Apple oraz implementacji w przycisk usypiania bądź czego życzyliby sobie wszyscy w ekran smartfona.

Pewnych informacji dostarczył także kod systemu dedykowanego inteligentnemu głośnikowi od Apple. Znajduje się w nim bowiem zapis o wdrożeniu technologii rozpoznającej twarz użytkownika, a ta miałaby zastąpić w kwestiach bezpieczeństwa i autoryzacji transakcji w usłudze Apple Pay wspomniany już Touch ID.

Brak czytnika linii papilarnych w iPhone 8 potwierdza również firma Nodus zajmująca się produkcją akcesoriów dedykowanych jabłkowym urządzeniom. Powołuje się ona na sprawdzone źródła, które mają być częścią łańcucha dostaw firmy Apple.

Kalifornijski gigant ma zgodnie z najnowszym raportem finalizować prace związane z ostatecznym wyglądem jubileuszowego smartfona. Marka Nodus opublikowała również kilka grafik prezentujących i promujących nadchodzące urządzenie odziane w dedykowane mu etui.

Źródło: Forbes

 

iPhone 8 jednak bez Touch ID

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)