Home Newsy Grafika prezentująca iPhone’a 7s
Grafika prezentująca iPhone’a 7s
0

Grafika prezentująca iPhone’a 7s

0

Już we wrześniu wraz z flagowym, jubileuszowym modelem iPhone’a trafią do oferty także następcy obecnych odsłon jabłkowej słuchawki. Urządzenia te wizualnie nie będą znacząco różnić się od poprzedników, zyskają jedynie szybsze komponenty oraz jak przewidują liczne plotki funkcję bezprzewodowego ładowania akumulatora.

Pojawiły się również sugestie, że zarówno iPhone 7s jak i jego większy brat – model 7s Plus gabarytowo będą zbliżone do zeszłorocznych modeli, różnice w wymiarach mają być rzekomo niewielkie. W sieci pojawił się właśnie schemat przedstawiający iPhone’a 7s w porównaniu z iPhone 7. Wynika z niego, że nadchodzący model smartfona będzie nieco grubszy, szerszy i dłuższy od poprzednika.

Wymiary uwiecznione na rysunku kształtują się następująco: 138,44 x 67,27 x 7,21 mm, co przekłada się na fakt, że iPhone 7s będzie o 0,10 mm grubszy od zeszłorocznego modelu. Wniosek nasuwa się sam. Choć wizualnie zmiana wielkości nie będzie rażąca, to już w kontekście dedykowanych etui stanie się ona problematyczna. Akcesoria z zeszłego roku bowiem nie będą pasować do modelu 2017.

Źródło: Onetech

 

Grafika prezentująca iPhone’a 7s

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)