iPhone 6 z pamięcią 32 GB także w Polsce

iPhone 6 z pamięcią 32 GB także w Polsce

0

Jakiś czas temu do sieci wtargnęła informacja, że na niektóre rynki w tym azjatycki trafił iPhone 6 z dotąd nieoferowaną 32 GB-ową przestrzenią dyskową. Chwilę później to samo urządzenie trafiło do Europy między innymi do Niemiec, Włoch, czy Hiszpanii oraz na rynek w Chile. Pojawiły się wówczas pytania, czy kiedykolwiek smartfon ten dotrze również do Polski.

Dziś znana jest już odpowiedź, bowiem iPhone 6 32 GB właśnie zadebiutował w kraju nad Wisłą. Podobnie jak w przypadku innych lokalizacji sprzedażą tego urządzenia nie zajmuje się bezpośrednio Apple, a współpracujący z nim dystrybutorzy. W Polsce sklepem tym jest X-Kom.

W ofercie firmy znalazł się jednak tylko jeden wariant kolorystyczny iPhone’a 6 – gwiezdna szarość, który sprzedawany jest w cenie 1899 zł. Warto dodać, że model wyższy iPhone 6s z tą samą przestrzenią na dane użytkownika obecnie oferowany jest w cenie 2829 zł, a więc blisko tysiąc złotych więcej. Szóstka jednak wciąż jest dobrym i wspieranym smartfonem, na którym zainstalować można najnowsze oprogramowanie. Urządzenie to załapie się również na system iOS 11, który zadebiutuje w czerwcu tego roku podczas WWDC 2017. Warto więc rozważyć zakup tego sprzętu jeśli posiadacie starsze urządzenia, a chcecie być na bieżąco z oprogramowaniem,

Źródło: X-Kom

 

iPhone 6 z pamięcią 32 GB także w Polsce

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *