Home Bez kategorii Kolejne spekulacje wokół iPhone`a

Kolejne spekulacje wokół iPhone`a

0

Wyścig plotek trwa w najlepsze. Bieżący rok z pewnością przyniesie ze sobą nowe wersje znanych już urządzeń, a wśród nich zaszczytne miejsce zajmie kolejny model iPhone’a. To właśnie na jego temat pojawia się w ostatnim czasie sporo odważnych spekulacji, a do grona quasi informacji dołączyła wczoraj kolejna.

Według najnowszych doniesień jeszcze w tym roku ujrzymy dwa jak nie trzy modele tego urządzenia.

Co ciekawe jednym z nich ma być zaprezentowany jeszcze w maju fablet sygnowany logiem kalifornijskiej firmy.

Gadżet będący czymś pomiędzy smartfonem, a tabletem miałby zdaniem serwisu Huanqiu zostać wyposażony w ekran o przekątnej 5 cali oraz procesor A8 o architekturze 64-bitowej.

iPhone 6 we wrześniu?

Wrzesień 2014 zaowocuje zaś szóstą odsłoną iPhone’a, który jeśli wierzyć doniesieniom portalu ET News zostanie poddany znacznemu odchudzeniu, a grubość obudowy oscylować będzie w granicach 6 mm.

Co ciekawe smartfon podobnie jak w zeszłym roku doczeka się aż dwóch wersji sprzętowych jednak różniących się między sobą wielkością płaszczyzny dotykowej. Do użytku konsumenta mają zostać oddane modele o przekątnej 4,7 oraz 5,7 cala.

Osobiście nie wydaje mi się aby portfolio Apple powiększyło się o pierwsze ze wspomnianych urządzeń, raczej poglądami skłaniałbym się w stronę doniesień serwisu ET News.

Informacje o tym, że następca iPhone’a 5S będzie smuklejszy oraz wyposażony w większy ekran pojawiały się w sieci już wiele razy, a sam projekt wydaje się być bardzo prawdopodobny.

Źródło: Cult of Mac

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.