Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Houseparty, czyli wirtualne spotkanie ze znajomymi i rodziną!
Houseparty, czyli wirtualne spotkanie ze znajomymi i rodziną!

Houseparty, czyli wirtualne spotkanie ze znajomymi i rodziną!

0

Pandemia zmusiła nas do pozostania w domach. I choć obostrzenia zostają co jakiś czas zniesione, nadal nie możemy usiąść w restauracji i zjeść coś wspólnie, przy okazji świetnie spędzając czas i ciesząc się swoją obecnością. Jestem pewny, że większość z nas nad tym ubolewa. Niewiele możemy jednak zmienić. Wielu z nas już niestety nawet nie pamięta, jak wygląda normalność. Zostawmy jednak ten temat w tyle – choć na chwilę. Pokażę Wam fajną alternatywę spotkań, aby nadal korzystać z nich w pełni, a przy okazji pograć w gry i nie tylko. Zapraszam do lektury!

Houseparty, czyli wirtualne spotkanie ze znajomymi i rodziną!

Houseparty to darmowa aplikacja z App Store. Wystarczy stworzyć konto i zaprosić znajomych z kontaktów czy Facebooka. Możecie grać razem w wiele gier, a nawet połączyć się podczas gry w słynnego i bardzo popularnego obecnie Fortnite. Zagracie jednak też na przykład w UNO, które kocham osobiście całym sercem, a także w rysowanie, karaoke, Pick Me, Magic 8 Ball i nie tylko. Spotkanie na sto procent nie będzie więc nudne i tylko od Was zależy, czy wszyscy będziecie dobrze się bawić.

Jak dołączyć do imprezy? Wysyłacie zaproszenia do osób na liście znajomych. Tak, to tyle! Houseparty stawia więc na prostotę. Pozwala reagować na wypowiedzi znajomych za pomocą reakcji, a także, co najważniejsze, na włączenie kamerki i mikrofonu. Wszystko to składa się na coś bardzo potrzebnego w obecnej dobie braku kontaktu z ważnymi dla nas ludzi. Pamiętajcie, aby często kontaktować się z nimi, gdyż to jeden z niewielu sposobów na to, aby polepszyć sobie humor w przygnębiającej rocznicy od wybuchu światowej pandemii.

To już jednak wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zainteresujecie się Houseparty tak samo jak ja. Oczywiście, tak jak zawsze, czekam na Wasze komentarze poniżej. Trzymajcie się ciepło kochani, do zobaczenia już niedługo. Pa!

Houseparty, czyli wirtualne spotkanie ze znajomymi i rodziną!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *