Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Jak tworzyć swoje własne naklejki na Instagram Stories?
Jak tworzyć swoje własne naklejki na Instagram Stories?

Jak tworzyć swoje własne naklejki na Instagram Stories?

0

Obecnie każdy lubi dzielić się czymś za pomocą Instagram Stories. Nie widujemy się ze wszystkimi bliskimi, więc to jeden z niewielu sposobów, aby cokolwiek im przekazać. Pokazałem Wam już wiele fajnych programów do ich edycji, ale nie wspominałem o tym, jak stworzyć własne naklejki. Pora więc to nadrobić! Zapraszam Was bardzo, bardzo serdecznie do lektury mini-poradnika. Życzę miłych wrażeń!

Krok pierwszy: edycja zdjęcia (Snapseed)

Zanim przejdziemy do rzeczy ciekawszych, trzeba zacząć od podstaw. Najpierw edytujemy zdjęcie tak, jak tylko chcecie. To ważny etap, bo na Insta nie obrobicie naklejki po jej wycięciu. Ja wykorzystałem do tego celu Snapseed, ale może być to jakakolwiek, Wasza ulubiona apka. Tutaj musicie podrasować fotkę, aby była łatwa do przycięcia w następnym programie. Warto więc ją rozjaśnić i nasycić barwy, aby rzucała się w oczy. Oto przykładowy efekt.

Krok drugi: wycięcie naklejki (Eraser)

Aplikacja Eraser pozwala łatwo i szybko usunąć tło. Dlaczego mamy to robić? Po to, aby była ona idealna i nie miała w tle zbędnych przedmiotów. Nie pomijajcie tego punktu – w wielu przypadkach nie będziecie nawet musieli robić tego ręcznie, bo za pomocą jednej z darmowych funkcji może szybko usunąć to, co sam uznaje za niepotrzebne. Spójrzcie jednak sami. O Eraser pisałem dosyć dawno w serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Jest bardzo przydatna i mogę polecić Wam ją z całego serca. Warto mieć ją choćby po to, aby lepiej korzystało się Wam z innych programów graficznych. Nie tylko bowiem do naklejek może się przydać, choć to bez wątpienia jedna z najlepszych rzeczy, do której można ją użyć. Co dalej?

Krok trzeci: kopiowanie i wklejanie naklejki (Zdjęcia & Instagram)

Przed nami ostatni już punkt. Pora wejść w galerię zdjęć. Klikamy przycisk funkcji i kopiujemy je tak, jak to zaznaczyłem na zrzucie ekranu. Następnie odpalamy Instagrama i w polu tekstowym wybieracie „Wklej”. Jak widzicie jest to banalnie proste i jestem pewny, że każdy z Was bez problemu sobie z tym poradzi. Stworzyłem ten artykuł po to, bo niektórzy nadal mają z tym problem, a szkoda, aby stracili fajne narzędzie do edycji zdjęć i nie tylko. To już jednak wszystko na dzisiaj. Dziękuję Wam za uwagę i trzymajcie się ciepło. Pa!

Jak tworzyć swoje własne naklejki na Instagram Stories?

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *