Home Newsy Głośnik HomePod testowany
Głośnik HomePod testowany
0

Głośnik HomePod testowany

0

Mimo, że inteligentny głośnik od Apple został zaprezentowany w czerwcu tego roku na konferencji WWDC, to jego rynkowa premiera przewidywana jest w wybranych lokalizacjach dopiero w grudniu tego roku. Zgodnie z oficjalną zapowiedzią akcesorium trafi najpierw do sklepów w Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii. Pozostałe kraje będą musiały poczekać do przyszłego roku.

W ostatnim czasie, co można uznać za swego rodzaju ciekawostkę, natrafiono na ślady testowania tego urządzenia na terenie Cupertino oraz Szanghaju. W serwisie Instagram znalazło się bowiem zdjęcie jednego z użytkowników, na którym uwieczniono głośnik podłączony do zasilania w warunkach domowych. Prawdopodobnie osoba odpowiedzialna za publikację jest jednym z pracowników salonów Apple, testująca akcesorium przed jego rynkową premierą. Jak wyczytać można z opisu fotografia została zrobiona w Szanghaju.

Benedict Evans, to kolejny użytkownik sprzętu Apple, który natknął się na ślad głośnika. W Centrum Sterowania jego iPhone’a znalazło się bowiem ono podczas spaceru po Menlo Park.

Smartfon wyłapał głośnik kiedy ten prawdopodobnie testowany był przez jednego z pracowników firmy Apple. Redaktorzy serwisu 9To5Mac dotarli również do informacji zgodnie z treścią których podobna sytuacja ma miejsce w Wielkiej Brytanii, gdzie inteligentny głośnik jest testowany przez pracowników tamtejszych salonów Apple.

Źródło: 9To5Mac

 

Głośnik HomePod testowany

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)