Home Newsy iPhone 8 z pewnymi dodatkami
iPhone 8 z pewnymi dodatkami
0

iPhone 8 z pewnymi dodatkami

0

Emocje rosną przed zbliżającą się konferencją Apple, która przyniesie wiele nowości sprzętowych w tym wyczekiwany, jubileuszowy model iPhone’a. Niestety wielce prawdopodobne jest, że urządzenie w standardowej wersji będzie słono kosztować. Ostatnie szacunki wyceniają nadchodzący produkt z najmniej pojemnym dyskiem na 999 dolarów.

iPhone 8 lub jak chrzczą go gdzieniegdzie X, Edition oferowany ma być w wersji z pamięcią 64 GB na dane użytkownika. To właśnie ta konfiguracja ma kosztować wspomniane blisko 1000 USD.

Jak jednak przewiduje analityk Mark Moskowitz z firmy Barclays Apple może zrekompensować tak duży wydatek pewnym gratisem. Twierdzi on, że flagowiec w efekcie może być oferowany z darmową, roczną subskrypcją na usługi Apple Music oraz iCloud Drive z przestrzenią 200 GB na dane użytkownika.

Oczywiście są to jedynie niepotwierdzone w żaden sposób domysły, których urzeczywistnienie jest raczej mało prawdopodobne. Apple nigdy wcześniej w historii nie podjęło takiego kroku, po prostu nie ma tego w zwyczaju.

Już 12 września przekonamy się jak jest naprawdę. Na konferencji oprócz nowych modeli iPhone’a można spodziewać się także debiutu kolejnej generacji Apple TV oraz zegarka Apple Watch Series 3.

Źródło: Business Insider

 

iPhone 8 z pewnymi dodatkami

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)