Home Newsy Elementy dla kamery TrueDepth już w produkcji
Elementy dla kamery TrueDepth już w produkcji
0

Elementy dla kamery TrueDepth już w produkcji

0

Najbardziej problematycznymi w produkcji elementami składającymi się na konstrukcję iPhone’a X są komponenty będące częścią kamery TrueDepth rozpoznającej twarz użytkownika. To właśnie te podzespoły mają już niebawem powodować dość duże opóźnienia w dostawach smartfona. Skomplikowany proces wytwarzania tego elementu nie będzie bowiem w stanie sprostać popytowi rynkowemu na flagowca od Apple.

Serwis DigiTimes w jednym ze swoich najnowszych raportów informuje jednak, że firma Himax Technologies odpowiedzialna za produkcję komponentów do kamery TrueDepth rozpoczęła właśnie proces dostaw tychże elementów. Nie znana jest jednak wielkość i zasięg tego przedsięwzięcia.

Prawdopodobnie nie ma co liczyć na to, że ograniczona dostępność iPhone’a X to jedynie plotki, które nie ziszczą się w rzeczywistości. Scenariusz nie wygląda optymistycznie i już teraz trzeba założyć, że na dostawę urządzenia trzeba będzie czekać tygodniami. Problemy z dostępnością zdaniem wielu analityków mogą nawet potrwać do połowy przyszłego roku.

Przedsprzedaż iPhone’a X rozpocznie się na świecie już 27 października o 9:01 czasu polskiego. Rynkowa premiera jednak przewidziana jest na dzień 3 listopada. To właśnie wówczas pierwsze egzemplarze jabłkowego smartfona opuszczą mury magazynów.

Źródło: iDownloadBlog

 

Elementy dla kamery TrueDepth już w produkcji

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)