Home Recenzje Akcesoria Denon AH-C260R. Funkcjonalne i świetnie wyglądające słuchawki
Denon AH-C260R. Funkcjonalne i świetnie wyglądające słuchawki

Denon AH-C260R. Funkcjonalne i świetnie wyglądające słuchawki

0

Denon AH-C260RDo tej pory opublikowaliśmy recenzję głośników, a tym razem też mamy dla Was test sprzętu muzycznego. Jednak teraz są to słuchawki Denon AH-C260R.

Denon AH-C260R to produkt wykonany z myślą o iWyznawcach. Jest dostosowany do iPoda, iPhone’a, iPada, a także MacBooka. Zarówno wykonanie, jak i sam design słuchawek są na dosyć wysokim poziomie. Obudowa każdej słuchawki jest wygięta w celu dostosowania do kształtu ucha. W zestawie oprócz słuchawek znajdują się dodatki – pudełko do przechowywania naszych słuchawek oraz różnego rodzaju gumki, które pozwolą na idealne dopasowanie do ucha. Te domyślnie założone pasowały mi jak ulał. Obudowa przetworników wykonana zostałq z bardzo dobrej jakości plastiku. Wyglądają na nowoczesne i solidne.

Denon AH-C260R

Niestety tego samego nie można powiedzieć o zamontowanym na przewodzie pilocie. Dzięki niemu możemy uruchomić odtwarzanie utworu, odbierać rozmowy, a także wyciszać muzykę. Sterowanie wygląda analogicznie jak w słuchawkach dołączonych do iPhone’a (ściszanie, play, pauza, odbieranie, wyciszanie). Końcówka kabla jest pozłacana, w kształcie litery L. Wygląda on jednak nieciekawie i psuje ogólne wrażenia estetyczne tego sprzętu – przypomina płaski, czarny klocek lego. Ma zbyt szeroko rozstawione przyciski, które są nieładne i ani trochę nie przypominają designer produktów do których przyzwyczajeni są fani Apple.

Najważniejszy jednak jest dźwięk. A ten naprawdę rekompensuje wszystkie niedoskonałości wyglądu. Nie jestem audiofilem, ale przy odsłuchiwaniu różnych utworów czerpałem dużo przyjemności z otrzymywanego dźwięku. Do ucha docierały czyste, wyraziste brzmienia. Niskie tony – to po prostu jest coś naprawdę godnego uwagi! Bas w tych niepozornych słuchawkach brzmi tak, jak bas brzmieć powinien. Żadnych trzasków nawet przy najwyższym natężeniu dźwięku. Wysokie tony są czyste i brzmią genialnie. Gumki słuchawek doskonale izolują od dźwięków z zewnątrz i pozwalają się skupić na muzyce, jednocześnie nie dając słuchawkom wypaść z ucha przy swobodnym poruszaniu się.

Podsumowując, Denon 260R jest produktem interesującym dla osób które chcą czystej barwy dźwięku. Ciekawa propozycja dla osób wymagających.

 

kup ten produkt

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *