Home Newsy David Fincher reżyserem filmu o Steve’ie Jobsie?
David Fincher reżyserem filmu o Steve’ie Jobsie?
0

David Fincher reżyserem filmu o Steve’ie Jobsie?

0

Ikona

Temat ekranizacji biografii Steve’a Jobs’a autorstwa Waltera Isaacson’a brnie do przodu przynosząc kolejne, optymistyczne wieści. W połowie stycznia tego roku informowaliśmy o tym, iż Aaron Sorkin współpracujący przy tworzeniu filmu „The social network” ukończył prace nad pisaniem scenariusza do ekranizacji bestsellerowej biografii byłego CEO Apple.

Tymczasem jak donosi serwis MacRumors wytwórnia Sony mająca zająć się produkcją filmu prowadzi obecnie rozmowy związane z obsadzeniem stanowiska reżysera. Poważnym kandydatem ma być David Fincher, który podjął już pierwsze próby negocjacji. Co ciekawe amerykański pretendent jak i twórca scenariusza znają się z nagrodzonego trzema Oscarami i wspomnianego już wcześniej filmu „The social network”. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż David Fincher wyreżyserował już takie hity kinowe jak „Obcy 3”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, czy „Dziewczyna z tatuażem”.
Wyczekiwany przez wszystkich fanów marki Apple film ma zostać podzielony na trzy główne części, z których każda opowiadać będzie o wydarzeniach związanych z premierą produktów stanowiących przełom w historii kalifornijskiej marki. Nie wiadomo jednak jak zakończą się pertraktacje w sprawie objęcia przez Davida Finchera stanowiska reżysera.

Źródło: MacRumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)