0

Steve Jobs rezygnuje z CEO Apple. Definitywnie odchodzi?

0

Steve JobsDzisiaj stało się to, co wszyscy wiedzieli już od dawna. Steve Jobs, obecny CEO i twórca wielkich sukcesów firmy Apple, rezygnuje z posady i mianuje na swojego następce Timo Cook, dotychczasowy COO Apple.

Steve Jobs poinformował, że nadszedł czas, aby odejść z firmy, bo jak sam stwierdził, nie jest już w stanie kierować firmą w taki sposób, jakby sobie tego życzył.

Dodał również, że najlepsze czasy dla Apple dopiero nadchodzą i w tym czasie doskonale sprawdzi się obecny COO Apple, Timo Cook. To właśnie on będzie nowym CEO Apple.

W tej chwili nie wiadomo, czy jakaś konkretna sytuacja przesądziła o dymisji szefa, czy po prostu sam dojrzał do tej decyzji. Z pewnością czas na to pytanie odpowie.

Przypomnijmy, że Steve Jobs w 2009 roku przeszedł na sześciomiesięczny urlop, ponieważ musiał przebyć przeszczep wątroby.

Oceń post
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *