0

Relacja wideo z wywiadu Steve Jobs na D8

0

steve-jobs-d8 W Internecie można znaleźć relację wideo z wywiadu przeprowadzonego przez Walta Mossberga i Karę Swisher podczas tegorocznej konferencji D: All Things Digital, która została zorganizowana przez Wall Street Journal.

Właśnie to portal Wall Street Journal opublikował materiały wideo, w których szef Apple, Steve Jobs, odpowiada na różnorodne pytania.

Steve Jobs powiedział trochę o systemie Google Android oraz o tym, że firma nie będzie konkurować z Google na rynku wyszukiwarek. Dodał, że prototyp tabletu internetowego iPad powstał jeszcze wcześniej niż multimedialny telefon komórkowy iPhone. Po zaprojektowaniu tabletu wpadł pomysł, aby przerobić go na komórkę.

Wypowiedziano również się o zagubieniu i znalezieniu nowego iPhone. Jego zdaniem firma nie mogła postąpić inaczej niż potępić takie zachowanie. Ponadto dodał, że chociaż operator komórkowy AT&T dobrze sobie radzi z sprzedażą iPhone, to mogłoby być lepiej gdyby telefon był dostępny w innych sieciach.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *