0

Relacja wideo z wywiadu Steve Jobs na D8

0

steve-jobs-d8W Internecie można znaleźć relację wideo z wywiadu przeprowadzonego przez Walta Mossberga i Karę Swisher podczas tegorocznej konferencji D: All Things Digital, która została zorganizowana przez Wall Street Journal.

Właśnie to portal Wall Street Journal opublikował materiały wideo, w których szef Apple, Steve Jobs, odpowiada na różnorodne pytania.

Steve Jobs powiedział trochę o systemie Google Android oraz o tym, że firma nie będzie konkurować z Google na rynku wyszukiwarek. Dodał, że prototyp tabletu internetowego iPad powstał jeszcze wcześniej niż multimedialny telefon komórkowy iPhone. Po zaprojektowaniu tabletu wpadł pomysł, aby przerobić go na komórkę.

Wypowiedziano również się o zagubieniu i znalezieniu nowego iPhone. Jego zdaniem firma nie mogła postąpić inaczej niż potępić takie zachowanie. Ponadto dodał, że chociaż operator komórkowy AT&T dobrze sobie radzi z sprzedażą iPhone, to mogłoby być lepiej gdyby telefon był dostępny w innych sieciach.

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *